UPA Makina!

UPA Makina 1984 tarihinde kurulmuş olup, halen madencilik, otomotiv, petrol, seramik, cam, çimento, kömür, enerji, medikal v.b. sektörlere makina ve kauçuk elemanlar üretimi konusunda hizmet vermektedir.

 

Kauçuk Grubumuz

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİMİZ

Ağırlıklı olarak madencilik, ağır sanayi ve diğer endüstriyel sektörler için üretmiş olduğumuz ürünler; sıcak-soğuk kauçuk kaplamalar(boru, dirsek, manifold, siklon, ...vb), vanalar ve vana lastikleri, tamburlar ve tambur kaplamalar olarak kısaca sınıflandırılabilir. Uzman saha kadromuz ile taşınması sorun teşkil edebilecek(veya gereklilik hallerinde) büyük çaplı malzemelerin(siklon, tikner, kazan, vb.) bulundukları yerlerde, üretimleri, sıcak soğuk kauçuk kaplamaları, bakım, tamir ve montajları gerçekleştirilmektedir. Sektör standartlarının üzerindeki kauçuk kaplama kalitemiz ile boy ve çap sınırı olmaksızın sıcak kaplamalar yaptığımız gibi talebe ve zorunluluğa bağlı olarak soğuk kaplamalar da yapmaktayız.


DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Firmamız iş makinaları ve ağır sanayi sektörleri için VMQ, VİTON, EPDM, NBR, FKM, IIR, HNBR, CR kauçuk türlerinden özel üretim ürünleriyle talepler doğrultusunda üretim yapmaktadır.